Antalya

6
Ara
Pts
2121
10
00
13
Ara
Pts
2121
10
00

Image

World Car Rental

En Uygun Fiyatlarla Antalya Belek Rent a Car

Belek Rent a Car

Belek, Antalya'nın Serik ilçesinde kendi belediyesi bulunan bir turizm bölgesidir. Yüksek sezonda Belek yerel nüfusu 10.000'in üzerinde. Belek, 34'den fazla dört ve beş yıldızlı otelin yanı sıra birçok konaklama ve eğlence seçeneğine de ev sahipliği yapmaktadır. Şehir ve çevresi yedi hamamın termal banyoları ve maden suları ile ünlüdür. Kurşunlu şelalesi Belek'te bir yer. Bu doğa harikasından yaşayan 100'den fazla kuş türü var. Şelalenin arkasındaki gizli mağara ziyaret etmek için popüler bir yerdir. Belek yakınlarında, sadece Efes'ten sonra ikinci olan Helenistik Perge şehri ve halen 15.000'den fazla seyirci bulunan büyük Aspendos amfitiyatrosu bulunmaktadır.
Belek; Türkiye-Antalya şehir merkezine uzaklığı 42 kilometre,Alanya kent merkezine uzaklığı 104 kilometredir.Belek'e havalimanı ile seyahat edecek olan yolcular iki alternatif havalimanını tercih edebilirler.Antalya Havalimanı'na uzaklığı 34 kilometre ve Gazipaşa Havalimanı'na uzaklığı 127 kilometredir.
Belek Rent a Car için uygun konaklama merkezleri (Hotel,Motel,Tatil Köyü,Apart Otel,Pansiyon,Resort): Tui Fun & Sun Club Belek Belek yakınındaki oteler, Papillon Ayscha Otel Belek ekonomik otel, Maritim Pine Beach Resort Antalya Belek tatil, Happyland Villa Belek antalya rent a car, Flash Hotel Antalya antalya havalimanı transfer, TUI Magic Life Waterworld Belek nerede kal, Calista Luxury Resort Belek ucuz rent a car, Olympias Court Residence Belek rent a car Antalya, Gloria Sports Arena Belek Antalya Havalimanı Tranfer, Altis Resort Hotel & Spa Belek otel transfer, İntourist Club Belek belek rent a car, Belconti Resort Hotel belek beach resort, Cleodora Residence Belek ucuz oteller, Belek Park Hotel Belek fiyat, Anfora Otel Belek Belek havalimanı transfer, Cornelia De Luxe Resort Belek tripadvisor, Sensimar Belek Resort Boğazkent Belek resort, Bella Tom Belek otel rent a car, Spice Hotel & Spa Antalya Belek rent a car, Bellis Deluxe Hotel Belek rent a car rezervayon, Adam & Eve Hotel Belek ekonomik rent a car, Royal Heaven Villas Belek gezi rehberi, Selene Residence Belek rent a car, Villa Wild Sea Belek Belek aktiviteler, Granada Luxury Belek Belek 5 yıldızlı oteller, Belek Golf Village antalya otel transfer, Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Belek Otelleri, Belek Grand Deluxe Villa Belek booking, Prima Donna Hotel Belek otel transfer, Sea Light Best Quality Villas antalya belek transfer, SeaShell Resort & Spa Belek rent a car, Paloma Grida Resort & Spa antalya ucuz rent a car, Maxx Royal Belek Golf & Spa Antalya Belek transfer, Penelope Villa Belek Antalya, Ali Bey Club Manavgat belek araba, Belek Gözde Otel antalya rent a car belek, Belek Golf Apartments Antalya Belek ulaşım, Soho Beach Club Antalya havalimanı rent a car, Bella Yasmin Belek uygun fiyat, Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek Belek rent a car, Kurt Hotel Belek rent a car, Medusa Hotel Belek Belek Antalya, Güral Premier Belek Belek kiralık araç, Alva Donna Exclusive Hotel Belek Antalya Belek mesafe, Belek Beach Resort Hotel Belek otel rent a car, İron Sports Belek Hotel Belek tatil köyü, Limak Arcadia Golf Resort Antalya Belek transfer, Antalya Belek,Antalya ile Side arasında yer almaktadır. Antalya ya da Belek'e gitseniz bile çok güzel yerleri ziyaret edebilirsiniz. En yakın tarihi anıt, MS 2. yüzyılda inşa edilen Aspendos Tiyatrosu'dur. Dünyanın en iyi korunmuş tiyatrosudur. Belek, genellikle çam ormanlarıyla çevrili ülkenin en iyi golf otellerine sahiptir.
World Car Rental, sizler için Antalya Belek’e tatil ya da ziyaret için geldiğinizde; otel, tatil köyü, pansiyon, özel villa vb. konaklama yerlerine rahat şekilde ulaşabilmeniz için Antalya Havalimanı Rent a Car hizmetini, ucuz, ekonomik ve güvenli şekilde belek rent a car deneyimi sunuyor.
World Car Rental rent a car Antalya’nın en büyük rent a car firmasıdır.Antalya'da geniş bir araç filosuna sahip olup, sizler için yılın her döneminde belek rent a car için karşılaştırılabilir özel fiyatlarla ve fiyata dahil ücretsiz seçenekler sunuyor.
Antalya Belek'da ucuz, kiralık araba, günlük, haftalık, aylık süreli Belek Araba Kiralama için harika en iyi fiyat garantisi.
Antalya Belek'e tatil için seyahat etmeden önce, web sitemizden, mobil sitemizden, android ve ios uygulamamız üzerinden düşük fiyatlarla Antalya Rent a Car seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
World Car Rental Antalya Havalimanı’nda rent a car için, en az 3 günlük kiralama, havalimanı teslim, fiyatlara herşey dahil vb. seçenekler sunuyor.
World Car Rental, belek araç kiralama ile sizin için tatilinizi konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı hale getiriyor.