Antalya

6
Ara
Pts
2121
10
00
13
Ara
Pts
2121
10
00

Image

World Car Rental

En Uygun Fiyatlarla Antalya Belek Araç Kiralama

Belek Araç Kiralama

Belek, Antalya'nın Serik ilçesinde kendi belediyesi bulunan bir turizm bölgesidir. Yüksek sezonda Belek yerel nüfusu 10.000'in üzerinde. Belek, 34'den fazla dört ve beş yıldızlı otelin yanı sıra birçok konaklama ve eğlence seçeneğine de ev sahipliği yapmaktadır. Şehir ve çevresi yedi hamamın termal banyoları ve maden suları ile ünlüdür. Kurşunlu şelalesi Belek'te bir yer. Bu doğa harikasından yaşayan 100'den fazla kuş türü var. Şelalenin arkasındaki gizli mağara ziyaret etmek için popüler bir yerdir. Belek yakınlarında, sadece Efes'ten sonra ikinci olan Helenistik Perge şehri ve halen 15.000'den fazla seyirci bulunan büyük Aspendos amfitiyatrosu bulunmaktadır.
Belek; Türkiye-Antalya şehir merkezine uzaklığı 42 kilometre,Alanya kent merkezine uzaklığı 104 kilometredir.Belek'e havalimanı ile seyahat edecek olan yolcular iki alternatif havalimanını tercih edebilirler.Antalya Havalimanı'na uzaklığı 34 kilometre ve Gazipaşa Havalimanı'na uzaklığı 127 kilometredir.
Belek Araç Kiralama için uygun konaklama merkezleri (Hotel,Motel,Tatil Köyü,Apart Otel,Pansiyon,Resort): Maxx Royal Belek Golf & Spa Antalya Belek transfer, Belek Golf Apartments Antalya Belek ulaşım, Soho Beach Club Antalya havalimanı araç kiralama, Güral Premier Belek Belek kiralık araç, Belek Park Hotel Belek fiyat, Anfora Otel Belek Belek havalimanı transfer, Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Belek Otelleri, Tui Fun & Sun Club Belek Belek yakınındaki oteler, Papillon Ayscha Otel Belek ekonomik otel, Ali Bey Club Manavgat belek araba, Belek Gözde Otel antalya rent a car belek, Medusa Hotel Belek Belek Antalya, SeaShell Resort & Spa Belek araç kiralama, Alva Donna Exclusive Hotel Belek Antalya Belek mesafe, Paloma Grida Resort & Spa antalya ucuz araç kiralama, Cleodora Residence Belek ucuz oteller, Cornelia De Luxe Resort Belek tripadvisor, Belek Grand Deluxe Villa Belek booking, Granada Luxury Belek Belek 5 yıldızlı oteller, Belek Golf Village antalya otel transfer, Belconti Resort Hotel belek beach resort, Prima Donna Hotel Belek otel transfer, Maritim Pine Beach Resort Antalya Belek tatil, TUI Magic Life Waterworld Belek nerede kal, Spice Hotel & Spa Antalya Belek araç kiralama, Bellis Deluxe Hotel Belek araç kiralama rezervayon, Kurt Hotel Belek araç kiralama, Penelope Villa Belek Antalya, Selene Residence Belek araç kiralama, Villa Wild Sea Belek Belek aktiviteler, Belek Beach Resort Hotel Belek otel araç kiralama, İron Sports Belek Hotel Belek tatil köyü, Limak Arcadia Golf Resort Antalya Belek transfer, Calista Luxury Resort Belek ucuz araç kiralama, Olympias Court Residence Belek araç kiralama Antalya, Gloria Sports Arena Belek Antalya Havalimanı Tranfer, Altis Resort Hotel & Spa Belek otel transfer, Sensimar Belek Resort Boğazkent Belek resort, Bella Yasmin Belek uygun fiyat, İntourist Club Belek belek araç kiralama, Sea Light Best Quality Villas antalya belek transfer, Happyland Villa Belek antalya araç kiralama, Flash Hotel Antalya antalya havalimanı transfer, Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek Belek rent a car, Bella Tom Belek otel araç kiralama, Royal Heaven Villas Belek gezi rehberi, Adam & Eve Hotel Belek ekonomik araç kiralama, Antalya Belek,Antalya ile Side arasında yer almaktadır. Antalya ya da Belek'e gitseniz bile çok güzel yerleri ziyaret edebilirsiniz. En yakın tarihi anıt, MS 2. yüzyılda inşa edilen Aspendos Tiyatrosu'dur. Dünyanın en iyi korunmuş tiyatrosudur. Belek, genellikle çam ormanlarıyla çevrili ülkenin en iyi golf otellerine sahiptir.
World Car Rental, sizler için Antalya Belek’e tatil ya da ziyaret için geldiğinizde; otel, tatil köyü, pansiyon, özel villa vb. konaklama yerlerine rahat şekilde ulaşabilmeniz için Antalya Havalimanı Araç Kiralama hizmetini, ucuz, ekonomik ve güvenli şekilde belek araç kiralama deneyimi sunuyor.
World Car Rental araç kiralama Antalya’nın en büyük araç kiralama firmasıdır.Antalya'da geniş bir araç filosuna sahip olup, sizler için yılın her döneminde belek araç kiralama için karşılaştırılabilir özel fiyatlarla ve fiyata dahil ücretsiz seçenekler sunuyor.
Antalya Belek'da ucuz, kiralık araba, günlük, haftalık, aylık süreli Belek Araba Kiralama için harika en iyi fiyat garantisi.
Antalya Belek'e tatil için seyahat etmeden önce, web sitemizden, mobil sitemizden, android ve ios uygulamamız üzerinden düşük fiyatlarla Antalya Araç Kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
World Car Rental Antalya Havalimanı’nda araç kiralamak için, en az 3 günlük kiralama, havalimanı teslim, fiyatlara herşey dahil vb. seçenekler sunuyor.
World Car Rental, belek rent a car ile sizin için tatilinizi konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı hale getiriyor.