Antalya

7
Ara
Sal
2121
10
00
14
Ara
Sal
2121
10
00

Image

World Car Rental

En Uygun Fiyatlarla Antalya Belek Araba Kiralama

Belek Araba Kiralama

Belek, Antalya'nın Serik ilçesinde kendi belediyesi bulunan bir turizm bölgesidir. Yüksek sezonda Belek yerel nüfusu 10.000'in üzerinde. Belek, 34'den fazla dört ve beş yıldızlı otelin yanı sıra birçok konaklama ve eğlence seçeneğine de ev sahipliği yapmaktadır. Şehir ve çevresi yedi hamamın termal banyoları ve maden suları ile ünlüdür. Kurşunlu şelalesi Belek'te bir yer. Bu doğa harikasından yaşayan 100'den fazla kuş türü var. Şelalenin arkasındaki gizli mağara ziyaret etmek için popüler bir yerdir. Belek yakınlarında, sadece Efes'ten sonra ikinci olan Helenistik Perge şehri ve halen 15.000'den fazla seyirci bulunan büyük Aspendos amfitiyatrosu bulunmaktadır.
Belek; Türkiye-Antalya şehir merkezine uzaklığı 42 kilometre,Alanya kent merkezine uzaklığı 104 kilometredir.Belek'e havalimanı ile seyahat edecek olan yolcular iki alternatif havalimanını tercih edebilirler.Antalya Havalimanı'na uzaklığı 34 kilometre ve Gazipaşa Havalimanı'na uzaklığı 127 kilometredir.
Belek Araba Kiralama için uygun konaklama merkezleri (Hotel,Motel,Tatil Köyü,Apart Otel,Pansiyon,Resort): Royal Heaven Villas Belek gezi rehberi, Spice Hotel & Spa Antalya Belek araba kiralama, Bellis Deluxe Hotel Belek araba kiralama rezervayon, Adam & Eve Hotel Belek ekonomik araba kiralama, Maxx Royal Belek Golf & Spa Antalya Belek transfer, Kurt Hotel Belek araba kiralama, Penelope Villa Belek Antalya, Ali Bey Club Manavgat belek araba, Belek Gözde Otel antalya rent a car belek, Medusa Hotel Belek Belek Antalya, SeaShell Resort & Spa Belek araba kiralama, Alva Donna Exclusive Hotel Belek Antalya Belek mesafe, Paloma Grida Resort & Spa antalya ucuz araba kiralama, Güral Premier Belek Belek kiralık araba, Belek Park Hotel Belek fiyat, Anfora Otel Belek Belek havalimanı transfer, Selene Residence Belek araba kiralama, Villa Wild Sea Belek Belek aktiviteler, Belek Beach Resort Hotel Belek otel araba kiralama, İron Sports Belek Hotel Belek tatil köyü, Limak Arcadia Golf Resort Antalya Belek transfer, Belek Golf Apartments Antalya Belek ulaşım, Soho Beach Club Antalya havalimanı araba kiralama, Calista Luxury Resort Belek ucuz araba kiralama, Olympias Court Residence Belek araba kiralama Antalya, Gloria Sports Arena Belek Antalya Havalimanı Tranfer, Altis Resort Hotel & Spa Belek otel transfer, Granada Luxury Belek Belek 5 yıldızlı oteller, Belek Golf Village antalya otel transfer, Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Belek Otelleri, İntourist Club Belek belek araba kiralama, Belconti Resort Hotel belek beach resort, Cleodora Residence Belek ucuz oteller, Cornelia De Luxe Resort Belek tripadvisor, Belek Grand Deluxe Villa Belek booking, Prima Donna Hotel Belek otel transfer, Sea Light Best Quality Villas antalya belek transfer, Sensimar Belek Resort Boğazkent Belek resort, Bella Yasmin Belek uygun fiyat, Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek Belek rent a car, Bella Tom Belek otel araba kiralama, Tui Fun & Sun Club Belek Belek yakınındaki oteler, Papillon Ayscha Otel Belek ekonomik otel, Maritim Pine Beach Resort Antalya Belek tatil, Happyland Villa Belek antalya araba kiralama, Flash Hotel Antalya antalya havalimanı transfer, TUI Magic Life Waterworld Belek nerede kal, Antalya Belek,Antalya ile Side arasında yer almaktadır. Antalya ya da Belek'e gitseniz bile çok güzel yerleri ziyaret edebilirsiniz. En yakın tarihi anıt, MS 2. yüzyılda inşa edilen Aspendos Tiyatrosu'dur. Dünyanın en iyi korunmuş tiyatrosudur. Belek, genellikle çam ormanlarıyla çevrili ülkenin en iyi golf otellerine sahiptir.
World Car Rental, sizler için Antalya Belek’e tatil ya da ziyaret için geldiğinizde; otel, tatil köyü, pansiyon, özel villa vb. konaklama yerlerine rahat şekilde ulaşabilmeniz için Antalya Havalimanı Araba Kiralama hizmetini, ucuz, ekonomik ve güvenli şekilde belek araba kiralama deneyimi sunuyor.
World Car Rental araba kiralama Antalya’nın en büyük araba kiralama firmasıdır.Antalya'da geniş bir araç filosuna sahip olup, sizler için yılın her döneminde belek araba kiralama için karşılaştırılabilir özel fiyatlarla ve fiyata dahil ücretsiz seçenekler sunuyor.
Antalya Belek'da ucuz, kiralık araba, günlük, haftalık, aylık süreli Belek araç kiralama için harika en iyi fiyat garantisi.
Antalya Belek'e tatil için seyahat etmeden önce, web sitemizden, mobil sitemizden, android ve ios uygulamamız üzerinden düşük fiyatlarla Antalya Araba Kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
World Car Rental Antalya Havalimanı’nda araba kiralamak için, en az 3 günlük kiralama, havalimanı teslim, fiyatlara herşey dahil vb. seçenekler sunuyor.
World Car Rental, belek rent a car ile sizin için tatilinizi konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı hale getiriyor.